Akademik Tercümede Profesyonellerle Çalışın
Akademik çeviri: Akademik yayınlar, tezler, araştırmalar ve makaleler kendilerine özgü bir üslupla yazılır. Aynı zamanda bu makalelerde uzmanlık alanında önemli bilgiler yanında pek çok teknik terim de bulunmaktadır.

Akademik alanda yürüttüğümüz çeviri süreçlerinde en doğru sonuçlara ulaşmak ve yayınların kalitesini korumak için Kurtköy Tercüme Bürosu olarak akademik kariyere sahip deneyimli tercümanlardan oluşan bir ekip oluşturuyoruz.

Deneyimli tercüman kadromuz ile dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz. İspanyolca İngilizce, Arapça Fransızca gibi yüzlerce farklı dilin yanı sıra İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce çevirileri için bizden hizmet alabilirsiniz.

Akademik çeviri talepleri ile müşterilerimizin bize gönderdiği dosyaların kariyerlerindeki öneminin farkındayız.

Bu nedenle gazete ve dergilerde aktif olarak çalışmış olan editör kadromuz ile sıkı denetim aşamaları sayesinde dosyalarınızı doğru olduklarından emin olduktan sonra müşterilerimize teslim ediyoruz.

Akademik Alanda Sözlü Çeviri Hizmetleri
Yazılı tercümelerin yanı sıra sözlü tercüme hizmetlerimizle de fark yaratıyoruz. İstediğiniz diller için en deneyimli çevirmenleri seçiyor ve kaliteli ekipmanlarımızla düzenleyeceğiniz organizasyonlara katılıyoruz.

Ardışık, eşzamanlı, fısıltılı ve hatta telekonferans çeviri hizmetleri sunuyoruz. Bilimsel konularda sunum, konferans, panel ve eğitim seminerlerine katılarak dil sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

En iyi fiyatlarla tercümanlık hizmeti almak istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurtköy Tercüme Bürosu, tüm dünyada anında çeviri hizmeti vermektedir.

Profesyonel çevirilerde her zaman bir adım önde olabilmek için müşteri memnuniyetine değer veriyoruz. Müşterilerimizin dil problemlerini sadece profesyoneller ile aşabilmeleri için tercüme hizmetleri, deşifre hizmetleri, redaksiyon işlemleri, lokalizasyon gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz.

Gelişmiş koordinasyonumuz ile en hızlı şekilde organize ediyor ve isteklerinize cevap veriyoruz. Aynı zamanda uygun fiyat politikamız ile çeviri sektöründe en rekabetçi fiyatları sunuyoruz.

Geleceğinizi Koruyun
Çeviri alanında geliştirdiğimiz sektör bakış açısıyla koordineli olarak konuyla ilgili en deneyimli çevirmenleri sizler için bir araya getiriyoruz. Bu sayede akademik çevirilerde en doğru sonuçlara ulaşarak geleceğinizi güvence altına alıyoruz.